Antalya’da Işıklar ve dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde bulunan 2 şubemiz ile misafirlerimizin en yüksek düzeyde memnun kalmasını sağlayan, balık restoranı sektöründe öncü, lider, takip edilen, en güvenilir lezzet ve hizmet firması olmak her zaman vizyonumuzdur.
Lara Balık; Antalya’da lezzet ve kalitesinden şaşmayan 21 yıllık bir işletmedir. İşletmemiz için lezzet ve hijyen her zaman temel bir kural olmuştur. Mevsimine uygun balık çeşitlerinden oluşan balık standı ve 100’e yakın günlük hazırlanan meze çeşitlerinin görebildiğiniz bir yerde olması mutfak yönetmeliklerine ve hijyen kurallarının uyulduğunun bir göstergesi oluyor. Masalarımızda dezenfektan, ıslak mendil bulunduğu gibi lavabolarda hijyen için gerekli ürünlerin yanı sıra diş fırçaları da müşterilerimizin hizmetine sunuluyor.
Hijyen ve lezzet ön planda tutulduğunda kalite ise kaçınılmaz oluyor. Bizler yeniliklere, gelişime ve önerilerinize değer veriyor, her seferinde aynı lezzet, hijyen ve hizmet kalitesine sadık kalarak bildiğiniz gibi ilerliyoruz.